Bc. Julie Pokorná

Online výuka angličtiny v členské sekci

Výuka v členské sekci

Členská sekce je jedinečný způsob jak se učit anglicky. Můžete se učit odkudkoliv a kdykoliv, k lekcím se vracet opakovaně, navíc je tu podpora uzavřené skupiny. Cena za toto vše je velmi příjemá.

Jak to funguje?

Získáte přístup do členské sekce na mých webových stránkách.
Najdete zde mé vlastní výukové materiály a videa s vysvětlením gramatiky, slovní zásobou, tipy pro lepší výslovnost a další.
Studijní materiály jsou neustále doplňovány a aktualizovány a to ve spolupráci s vámi a v reakci na vaše studijní potřeby.
U každého videa jsou odkazy na on-line cvičení, články a další stránky, které Vám pomohou kdykoliv procvičit to, co potřebujete.
Za výhodné měsíční předplatné máte přístup k materiálům v rozsahu mnoha lekcí.
Cena je oproti individuálním lekcím velmi výhodná
Naprostá flexibilita – můžete studovat kdekoliv a kdykoliv, můžete s k lekcím vracet a přehrávat si je opakovaně
K samostatné online výuce je také možné si objednávat další individuální konzultace přes Skype pro pomoc s nasměrováním a plánováním samostatného učení, vysvětlení náročné gramatiky či pocvičení konverzace

Cena

Přístup do členské sekce na 1 měsíc nyní:  500,- Kč

Přístup do členské sekce na 1 měsíc od září 2020:  1000,- Kč

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Děkuji za Vaši objednávku či dotaz. Budou vyřízeny co nejdříve. Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí. Občas vám pošlu email s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit. Nezapomeňte prosím, že během dne učím, nebo připravuji videa a nemohu brát telefony.

Nahlédněte do členské sekce

Zde za chvíli přidáme několik ukázkových videí z mých lekcí a workshopů.