Bc. Julie Pokorná

Mentoring pro studenty angličtiny – konzultace po Skypu

Možná nepotřebujete celý kurz angličtiny, ale prostě  potřebujete jen zkonzultovat nějaké téma, připravit se na zkoušky, na cesty či na obchodní jednání, nebo nevíte, pro jaký druh výuky se rozhodnout…

Získáte:

Pomohu vám zorientovat se ve vaší situaci, společně probereme vaši jazykovou úroveň, usnadním vám rozhodování týkající se vašeho studia angličtiny.

Zjistíme, jaká je vlastně vaše jazyková úroveň, na co se při učení angličtiny nejvíce soustředit, jaké způsoby učení vám s vaším tématem pomohou a jaké materiály a pomůcky k tomu využít.

Nemusíte platit celý kurz, můžete využít pouze jednorázovou konzultaci, případně pravidelné konzultace, např. 1x měsíčně.

Učit se samostatně není lehké, ale může to být velice účinné.

Pomohu vám angličtinu udělat zvládnutelnou, využijte mé praxe a zkušenosti a udělejte ve svých znalostech angličtiny výrazný pokrok.

Mentoring po Skypu se výborně doplňuje se studiem v mé Členské sekci.

Cena

Konzultace v délce 60 minut: 700,- Kč

Konzultace v délce 90 minut: 950,- Kč

Jak probíhá konzultace krok po kroku:

1. Objednejte si konzultaci prostřednictvím objednávkového formuláře.

2. Domluvíme si po mailu nebo telefonicky termín a jakým způsobem konzultace proběhne (Skype, Zoom..). Také budu potřebovat vaše fakturační údaje.

3. Vystavím a pošlu vám fakturu a vy ji uhradíte před domluveným termínem konzultace.

4. V dohodnutý čas se spojíme prostřednicvím domluvené platformy a probereme co potřebujete.

5. V rámci konzultace se také domluvíme, zda bude naše spolupráce pokračovat, případně jakým způsobem.

6. Buďte prosím připojeni včas a dle naší domluvy. Denně se intenzivně věnuji svým studentům a lektorům, učím, či pro vás natáčím výuková videa a proto obvykle není možné domuvený termín narychlo přesouvat.

7. Pokud nutně potřebujete změnit čas či termín vaší konzultace, kontaktujte mne co nejdříve – minimálně 24 hodin předem.

8. V případě objektivních technických potíží spolu vybereme náhradní termín.

 

Buďte se mnou v kontaktu a občas si zdarma procvičte angličtinu

Děkuji za Vaši objednávku či dotaz. Budou vyřízeny co nejdříve. Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí. Občas vám pošlu email s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit. Nezapomeňte prosím, že během dne učím, nebo připravuji videa a nemohu brát telefony.