Bc. Julie Pokorná

Mentoring a pomoc pro lektory

Co nabízím a jak vám mohu pomoci

Snad každý zkušenější i začínající lekor řeší tato témata. 

„Jak (se) mám připravit první lekci?“
„Jaké studenty mám učit a jakým způsobem?“
„Jak vytvářet plány lekcí a kurzů?“
„Jaké mám používat materiály a kde je můžu najít?“
„Jak se v těch všech možnostech orientovat?“
„Cítím se přetíženě, jak si mohu zjednodušit přípravy a výuku?“
„Jak mohu lépe porozumět tomu, co studenti potřebují?“

Jako lektorka s praxí od roku 2007 jsem si prošla všemi možnými náročnými situacemi, prožila si své, poučila se a získala z nich cenné profesní zkušenosti. Začínala jsem v jazykových školách, poté dojížděla do firem a učila angličtinu zde. Za den jsem najezdila desítky kilometrů. Poté jsem začala učit své studenty ve vlastní učebně a nakonec přidala i výuku online. Nyní učím na plno, spokojeně, udržitelně a pohodlně se tím uživím.

Kdybych tenkrát, při svých začátcích věděla to, co vím teď, ušetřila bych si spoustu hodin přemýšlení, hledání cesty jak dál, a také peněz za ušlý zisk. Nehledě na vrásky a šediny ze stresu 🙂

Začínajícím lektorům a lektorům co se dostanou do úzkých nabízím pomocnou ruku a mentoring. Společně si projdeme vaše otázky, co vás brzdí, a naladíme vaši výuku a podnikání tak:

– Aby vás to bavilo
– Aby jste byli svým studentům k užitku a měli dobrou zpětnou vazbu
– Abyste si tím vydělali na živobytí
– Abyste to zvládli dělat dlouhodobě

Cena

Konzultace v délce 60 minut:  1290,- Kč

Konzultace v délce 90 minut:  1790,- Kč

Objednejte si mentoring

Děkuji za Vaši objednávku či dotaz. Budou vyřízeny co nejdříve. Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí. Občas vám pošlu email s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit. Nezapomeňte prosím, že během dne učím, nebo připravuji videa a nemohu brát telefony.