Bc. Julie Pokorná

Language Mentoring for International Programs

Jazyková podpora účastnicím zahraničních programů

Nechte růst své podnikání spolu se svojí znalostí angličtiny a učte se od nejlepších zahraničních koučů a lektorů

∗ Vstoupily jste, nebo chcete už letos vstoupit do programu některé ze známých byznysových kouček, ale nejste si jisté svojí angličtinou?

∗ Chcete studovat u dalších skvělých zahraničních lektorů a mentorů, ale zdá se vám jejich angličtina těžká?

∗ Jste motivované vrhnout se do toho hned teď a zlepšit se nejen ve své angličtině, ale rovnou posunout svoje podnikání na zcela novou úroveň?

Skvělé! V tom případě jste tady správně!

8týdenní kurz Language Mentoring má za cíl, abyste v relativně krátké době lépe porozuměly mluvenému anglickému slovu v MBA programu pro online podnikatelky, a je vytvořen na míru fanouškům a studentům islandské byznys koučky, která vás v něm bude učit. Základní myšlenka je, že pokud se naučíte přijímat coaching a mentoring od ní a od dalších mezinárodních specialistů, posunete svoje podnikatelské záměry na zcela novou úroveň zisku a prosperity, a ještě se při tom naučíte lépe anglicky.

∗ Naučím vás poslouchat mluvené slovo a najít klíčová slova pro základní porozumění.

Naučíte se, jak se v angličtině sestavují věty a kde se můžeme jako Češi/Slováci nejčastěji zadrhnout a proč.

Osvojíte si slovníček používaných výrazů, se kterými se nejčastěji při koučování v angličině setkáte.

∗ Naučím vás na co se v gramatice soustředit a co můžete (zatím) v klidu vynechat (vhodné pro ty, kteří potřebují hlavně „přežít“).

Pokud jste v angličtině pokročilejší a potřebujete se hlavně „nakopnout a rozjet“, tak pro vás mám připravené i studium pokročilejší gramatiky, která vám hodně pomůže lépe porozumět a mluvit.

∗ Začněme tím, že na vás budu mluvit napůl česky a napůl anglicky a postupně se dopracujeme k 90% angličtině.

∗ Slovíčka/fráze a vlastně celý styl komunikace je dost podobný u všech kouček, které učí o bussiness/mindset/wealth, takže to co se se mnou naučíte využijete i jinde.

∗ Vlastně váš zásadní jazykový posun využijete kdekoliv!

∗ Mám pro vás z části připravenou pevnou strukturu a z části obsah vytvoříme spolu dle vašich osobních potřeb a potřeb, které v průběhu mentoringu ve skupině vyvstanou.

Pro koho je tento kurz vhodný?

Language Mentoring je vhodný pro motivované, cílevědomé zájemkyně, které jsou ochotné na sobě pracovat a ví, že když dnes úspěch zasejí, zítra ho budou sklízet :-D.

Jediný další předpoklad je angličtina na úrovni zhruba B1, což je úroveň INTERMEDIATE, česky středně pokročilý. Pokud si svou úrovní nejste jistá, zkuste si udělat online rozřazovací test (pár odkazů je na mé stránce na Facebooku). Testy jsou jedna věc, ale to, co všechno znáte mimo gramatiku je věc jiná, takže pokud máte jakoukoliv otázku či pochybnost, napište mi, zavoláme si a bude jasno:-)

Pokud máte pocit, že „ono se to nějak udělá samo“, stačí jen něco naklikat, a nechce se vám na sobě pracovat, máte až moc „dobrých“ výmluv, tak pro vás program není vhodný.

Účast také zvažte, pokud je vaše angličtina na tak nízké úrovni, že na videu nerozumíte vůbec nic nebo velmi málo ani koučkám, které nemají angličtinu jako rodný jazyk a pocházejí ze severských zemí či z našich okolních států. Těm totiž většinou rozumíme lépe, než rodilým mluvčím.

Co nás čeká a co dostanete?

Kurz Language Mentoring trvá 2 měsíce = 8 týdnů, od 7.7.2020 do 31.8.2020. Pojedeme podle materiálů a plánů letošního MBA programu + podle vašich potřeb.

Skupinu otevřu 7.7.2020 a první turnus bude mít Live Meeting ve skupině ve čtvrtek 9.7.2020. Poslední Live Meeting bude pak ve čtvrtek 27.8.2020. Skupina zůstane otevřená pro další turnus pokud budete chtít pokračovat, jinak ji zavřu 31.8.2020.

Komponenty kurzu

1. 1x týdně Live Meeting (živý interaktivní webinář) v uzavřené skupině.

2. Trénink Hot Seats a Q&A (otázky a odpovědi) sessions s časovým omezením.

3. Procvičování slovní zásoby a potřebné gramatiky. Budeme se především věnovat angličtině jakou používá islandská koučka ve svých videích, podcastech, v emailech a FCB příspěvcích.

Live Meeting v uzavřené skupině

Pravidelný interaktivní skupinový online Live Meeting v délce cca. 60 minut, který bude každý čtvrtek dopoledne (tedy 8 interaktivních setkání naživo).

∗ Každý týden bude mít ve skupině svou lekci a název podle toho, co zásadního jsme v něm probíraly.

Pojedeme tématicky podle MBA programu a jeho modulů, ale přizpůsobíme si témata tomu, co zrovna řešíte a potřebujete.

Na každý Live Meeting si připravíte dotazy na slovní zásobu a potíže s porozuměním (kromě prvního – na ten to připravím já).

Zaměříme se také na to, co Vám dělá problémy v programu, případně co si potřebujete připravit na příští týden.

∗ Postupně budeme rozšiřovat a trénovat slovní zásobu a nejčastěji používané fráze.

∗ Na základě vaší odezvy a zpětné vazby z každého Live Meeting vám sestavím na míru plán procvičování přímo ve skupině.

Záznam z každého Live Meeting bude k dispozici ve skupině po celou dobu trvání našeho kurzu.

Trénink Hot Seats + Q&A sessions

∗ Na konci každého Live Meeting budete mít každá 5 minut na vyzkoušení a natrénování rychlých reakcí při Hot Seat Calls nebo podobné 1:1 komunikaci (čili Live Meeting 60 minut + trénink 5 – 50 minut, podle počtu zájemců)

∗ Stejně jako v MBA programu, tak i u nás v kurzu je Hot Seat je dobrovolné, záleží na vás, zda se na něj přihlásíte. Můžete se přihlásit pokaždé na konci Live Meeting, když vás vyzvu, nebo můžete nejprve pozorovat ostatní a zkusit to příště.

∗ Rozhodně byste to ale měly trénovat alespoň 5x, abyste si byly jisté a uměly se zorientovat a reagovat. V naší malé uzavřené skupině pro to máte bezpečné a podporující prostředí.

Naučíte se nezmatkovat a jít přímo k věci.

Natrénujete si základní reakce jako ROZUMÍM/NEROZUMÍM, SOUHLASÍM/NESOUHLASÍM, MÁM DALŠÍ DOTAZ, případně se opravit a nakonec poděkovat.

Zvyknete si na ten adrenalin a časový pres, i na systém, jakým se koučka nebo mentorka ptá na detaily.

∗ Pokud jste sledovaly Hoty Seats v kurzu Next Normal, tak víte, že bez přípravy lidé někdy zmatkují a zdlouhavě popisují to, co by šlo říct velmi stručně. pokud by si to připravili 🙂

∗ A pokud jste zhlédly i Hot Seats ve čtvrtek, tak tam jsem si sama na sobě otestovala, že napsat si to nestačí, je potřeba to potrénovat. To byly nervy! Ale stojí to určite za to, všechno, co mi řekla, mělo smysl, i když mi to došlo až den či dva.

Zvyšování vašeho jazykového sebevědomí

∗ To je fancy (nóbl) název pro práci na zlepšení angličtiny a posunutí vaší jazykové úrovně směrem vzhůru, které vás během těchto 2 měsíců čeká.

∗ Což je fancy (vzletný) název pro cvičení gramatiky a slovní zásoby, kterou nutně potřebujete pro to, abyste z MBA programu dostaly co nejvíc

∗ Tady můžete využít mé letité fancy (fantastické) lektorské zkušenosti a také mou vášeň pro zjednodušování gramatických výkladů.

∗ Na rozdíl od klasické výuky vám také prozradím, co můžete v gramatice v klidu vynechávat jaké chyby vám ještě „projdou“ (i tak vám lidé porozumí).

∗ A stějně jako každému ze svých studentů, vám pomůžu pochopit základní principy angličtiny, její (a některá moje) „ZLATÁ PRAVIDLA“ a naučíte se ji ukládat do paměti i jinak, než jen jako přímé překlady z a do češtiny. Fancy, right? (luxusní, že jo?)

∗ Na slovíčku FANCY vidíte, že zkušená lektorka/mentorka se hodí, protože Google Translate či Microsoft Translator si často neporadí se slovy, která mají více významů.

Cena

Cena pro prvních 5 zájemkyň o 2měsíční kurz Language Mentoring pro účastnice zahraničních programů:

6 000,- Kč (3 000,- korun měsíčně)

Cena pro další zájemce je:  7 200,- Kč, což je 3 600,- měsíčně

Program se platí celý naráz nejpozději do týden po objednání.

Nejsem plátce DPH.

Nárok na vrácení peněz nenabízím, poněvadž si mě před začátkem programu můžete „proklepnout“ a na cokoliv zeptat na mém webu, na Facebooku či přes Zoom. Navíc program částěčně tvoříte se mnou, takže dostanete materiály a podporu vytvořenou na míru přímo pro vás a to využijete kdekoliv a kdykoliv i v budoucnu.

Vstupte do kurzu Language Mentoring pro účastnice zahraničních programů

Děkuji za Vaši objednávku či dotaz, odpovím co nejdříve. A nebojte se, Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, používám a uchovávám je v souladu se zákonem č.110/2019 Sb.

Vstup do programu je možný pouze na základě uhrazené faktury, která vám bude vystavena po provedení vaší objednávky.

Začínáme 07.07.2020 a na všechny se moc těším!