Co je V.Z.K.A.Z.?

V.Z.K.A.Z. neboli „Výzva – Základní Kámen Angličtiny pro Začátečníky“ je krátký intenzivní online program pro všechny začátečníky. Naučíte se rozeznávat a používat dva základní druhy anglických sloves a tvořit jednoduché věty a otázky, se kterých pak postavíte jakoukoliv další gramatiku.

Co výzva obsahuje

Výzva obsahuje několik lekcí a součástí každé lekce je video s vysvětlením, video s procvičením, a další materiály k vytisknutí či odkazy na další procvičování na internetu.

Chcete vědět, kdy to začne?

Všechny další informace zde brzy najdete pěkně pohromadě a pokud nechcete o nic přijít, vyplňte svůj e-mail níže. Všechny novinky k vám tak bezpečně dorazí.

POZOR! Nyní vám přijde e-mail, který musíte potvrdit. Bez toho vám nemůžu nic moc poslat. Pokud nepřišel, podívejte se do spamu či do složky Promo/Obchodní sdělení a přetáhněte si ho do Doručené pošty.

Vaše osobní údaje jsou u mne v bezpečí, občas vám pošlu e-mail s odkazem na originální výukové video angličtiny, nebo třeba slevu na některý z mých kurzů, či výuku. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.